Як зберегти тепло в будинку з ТМ КОРСА

Як зберегти тепло в будинку з ТМ КОРСА

З приходом осені вимоги до металопластикові вікнам значно збільшуються. У холодну пору року ваші вікна повинні виконувати найважливішу функцію - збереження тепла в приміщенні і економія на опаленні.

Найкраще цю функцію виконує інноваційний профіль REHAU GENEO, який дозволяє досягти високих показників у енергосбереженіі (детально на нашому сайті ). Крім того, ТМ КОРСА пропонує формулу енергозбереження, яка враховує зміни кліматичних умов останніх років: поєднання профілю REHAU KORSA DESIGN 70 з 2-камерним енергозберігаючим склопакетом 4М1-12-4М1-16Ar-4i КОРСА Argon Comfort дозволяє досягти коефіцієнта опору теплопередачі конструкції 0 , 79 м2С/Вт, що задовольняє дві кліматичних зони України.

Купівля вікон - це інвестиція в майбутнє. Інвестиції повинні бути підконтрольні і приносити дивіденди. Контроль за вашими вікнами ТМ КОРСА забезпечує надаючи 10-річну гарантію на свою продукцію, а дивіденди ви отримаєте у вигляді задоволення від вигідної покупки, економії грошей за енергоносії, комфортної атмосфери в будинку, стилістичної відповідності інтер'єру (дивіться тут про кольорові профілі та тут про декоративні вікнах ), почуття захищеності житла (що таке вікна з захистом від злому) та гарного настрою !!!

ВІКНА КОРСА - з нами тепліше:)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню