Український енергозберігаючий стартап увійшов до 30-ки найкращих в Європі!

Український енергозберігаючий стартап увійшов до 30-ки найкращих в Європі!
Український енергозберігаючий стартап увійшов до 30-ки найкращих в Європі!

Нещодавно Forbes опублікував рейтинг 30 найуспішніших підприємців Європи віком до 30 років. Українець Іван Пасічник, 28 років, зі своїм стартапом Ecois.me увійшов у цей рейтинг!

Іван Пасічник — молодий патріот, активний учасник Революції Гідності, разом зі своєю командою створює унікальне інноваційне рішення, яке буде заощаджувати електричну енергію побутових користувачів та зменшувати пікові навантаження на електромережу. Проект отримав міжнародне визнання та фінансування від європейських інституцій.

Система енергоменеджменту підключається до домашньої електричної мережі та вимірює споживання електроенергії в будинку. Система допоможе відстежити навіть такі речі як не зачинений холодильник, не вимкнена лампа або праска, перегрів електричних приладів, і, відповідно, буде надсилати відповідне повідомлення-рекомендацію безпосередньо на телефон користувача. Пристрій має працювати в сукупності з простим та зрозумілим веб-інтерфейсом компанії та надасть можливість додатково зменшувати витрати електричих кампаній від перевантаження мережі. Більш повна відео-презентація англійською на сайті проекту.

Українські стартапи впевнено здобувають успіх та визнання на міжнародних теренах. Пишаймося тим, що ми українці та робімо свій внесок нашими вікнами в підвищення енергоефективності України!

EcoismeEcoisme

Стартап Ecoisme займається створенням енергоменеджменту на основі пристрою власної розробки.

Про всі деталі енергозберігаючого проекту читайте у статті

Як українцю почати свій бізнес з нуля і через 3 роки потрапити в ТОП-30 молодих підприємців Європи.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню