Професіонали рекомендують теплий монтаж

Професіонали рекомендують теплий монтаж
теплий монтаж

Теплий-монтаж - монтаж, який виконаний відповідно до вимог ДБН до якості монтажу віконних конструкцій, за системою захисту монтажного шва розробленою європейськими компаніями добре зарекомендував себе серед клієнтів нашої компанії по всій Україні. Тепер з'явився попит на ці послуги і у Вінниці.

19.07.1999 у Вінниці відбувся перший теплий монтаж.

ТМ "Вікна КОРСА" засклили приватний двоповерховий будинок в передмісті Вінниці. Монтували 11 вікон і 2 балконних виходи з профілю Rehau корса дизайн 70.

Будинок знаходиться в мальовничому, але досить віддаленому від будь-яких насаджень, місці. Саме тому господарі були стурбовані стосовно теплоти та енергоефективності вікон. Після консультації з фахівцями "Вікна КОРСА", було прийнято рішення монтувати вікна по системі теплого монтажу.
Використання пароізоляційних самоклеючих віконних стрічок при встановленні пластикових вікон Вологоізоляція і пароізоляція за допомогою ПСУЛ-стрічок.

Теплий монтаж відрізняється використанням ПСУС (попередньо стиснутої ущільнювальної стрічки) для додаткового захисту монтажного шва. ПСУС приклеюється на конструкцію до початку монтажу, а потім після установки акуратно наклеюється на відкіс, захищаючи монтажну піну. Таким чином, теплий монтаж абсолютно виключає продув вікон. Встановлюючи вікна за такою системою ми захищаємо монтажний шов від дії вологи, що в свою чергу запобігає появи грибка на укосах. Крім того цей монтаж відповідає європейським стандартам.

Господарі будинку залишилися дуже задоволеними! Сподіваємося, що кількість вікон встановлених по європейський технології буде зростати, адже такий тип монтажу підвищує експлуатаційні характеристики скління!

Купити теплі вікна з теплим монтажем можна в нашому віконному калькуляторі.

Залишайтеся з нами, адже З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.3 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню