Встановлення додаткових елементів для вікон і дверей від компанії "Вікна Корса"

Встановлення додаткових елементів для вікон і дверей від компанії "Вікна Корса"
Металопластикові вікна

Якісні вікна та двері - запорука спокою господаря квартири і всіх її мешканців. Компанія "Вікна КОРСА" уважно стежить за ринком віконної індустрії і пропонує своїм клієнтам сучасні моделі вікон, дверей та фурнітуру від німецького виробника, відомого по всьому світу. Швидка установка і гарантії - ось що дає замовнику впевненість у надійності виконаної фахівцями роботи.

Компанія "Вікна КОРСА" пропонує своїм клієнтам важливі та якісні додаткові елементи для вікон та дверей. Спеціальні москітні сітки, встановлені на вікна, надійно захищають приміщення не тільки від комах, але і від вуличного сміття. Зручні у використанні та красиві ззовні ручки створюють неповторний дизайн вікон та балконних дверей. Саме тому так важливо правильно підбирати фурнітуру для вікон та дверей.

Підвіконня ПВХ

Підвіконня ПВХ - головні прикраси для вікон. Якісні підвіконня можуть стати місцем для спорудження невеликого домашнього саду. Кімнатні рослини та квіти в горщиках, яким потрібне світло, чудово виглядають на вікні і отримують достатню кількість сонця. Розміри підвіконня можуть бути будь-якими - від 10 до 70 сантиметрів залежно від вимог замовника. Фахівці не рекомендують перекривати підвіконням повітряні потоки, що йдуть від батарей опалення. Замовник також може вибрати відповідний варіант з наявних моделей німецьких та українських виробників.

Підбираючи необхідний колір для підвіконня, можна знайти ідеальний варіант, що гармонійно впишеться в готовий інтер'єр.

Відливи

Відливи - це важливі елементи, які використовуються у процесі монтажу вікон. Вони захищають монтажний шов, що з'являється під вікном. Саме в цьому місці при неправильній установці і відсутності відливів може відбутися руйнування стіни і розгерметизація вікна. Відливи слугують для ефективного відведення дощових та талих вод. Відливи виробляються з оцинкованого листа і покриваються захисним шаром, що дозволяє надійно захистити їх та віконну конструкцію в цілому. Саме оцинкований варіант, який може випускатися в білому і коричневому кольорі, дає максимальні гарантії збереження. Матеріал не вигорає на сонці і надійно захищений від утворення на ньому іржі.

Москітні сітки

Москітні сітки захищають приміщення від комах. Їхня величина залежить від параметрів встановленого вікна. Москітна сітка виготовляється тільки після того, як фахівці компанії "Вікна КОРСА" зробили заміри вікна. Вона швидко встановлюється і захищає квартиру чи будинок від комах, сміття та тополиного пуху. Така сітка буде особливо актуальною в спекотний літній та весняний періоди, коли починається цвітіння рослин і з'являється тополиний пух.

Сітка максимально просто встановлюється на вікно, надійно закріплюється, а при необхідності її легко можна дістати і помити. Сітка дозволяє залишати вікна відкритими, і не боятися появи непроханих гостей. Існує кілька варіантів москітних сіток, з яких можна вибрати найбільш оптимальний та зручний для вас. Існують такі види москітних сіток: сітка, що закріплюється за допомогою петель та сітка з металевим кріпленням. Сітка, що закріплюється за допомогою петель, швидко встановлюється, її легко можна зняти в будь-який момент без спеціального демонтажу як з боку вулиці, так і квартири. Завдяки спеціальним ручкам демонтаж проводиться за кілька хвилин. Сітка з металевим кріпленням підійде для установки в приміщеннях, що знаходяться на першому поверсі. Її не можна зняти ззовні, вона надійно кріпиться за допомогою металевих язичків зсередини.

Віконна фурнітура

Віконна фурнітура німецької компанії Gretsch-Unitas, пропонована компанією "Вікна КОРСА", - це якість, визнана у всьому світі. Недорогі елементи, виконані у відповідності з останніми розробками, допомагають швидко провести установку вікон і гарантувати їх довговічність, незалежно від типу будинку. Фурнітура, оброблена спеціальним складом, надійно захищена від корозії. При необхідності всі елементи можна доповнити і створити більш надійне кріплення. Хороша несуча здатність і сучасний дизайн, якісна змазка, яка використовується спеціально для роботи з елементами - все це дає гарантії і дозволяє майстрам встановлювати вікна, які служать максимально довго.

Унікальна прихована фурнітура - новинка, що дозволяє встановлювати непомітні верхні і нижні петлі. Швидке кріплення за допомогою шурупів не вимагає демонтажу вікон і використання спеціальної техніки.

Комплектуючі для дверей

Комплектуючі для дверей від німецького виробника - дверні ручки, якість яких не викликає жодних сумнівів. Компанія "Вікна КОРСА" пропонує своїм клієнтам великий асортимент комплектуючих для дверей, серед яких протиударні варіанти, ручки підвищеної безпеки, моделі з нержавіючої сталі. Такий величезний асортимент дає простір для творчості і дозволяє вибрати кращий варіант для конкретного вікна.

Дверний замок також є важливим елементом, який відповідає не тільки за надійність і захист, а ще й за щільне прилягання стулки і відсутність щілин. Існують замки для вхідних дверей, до яких відносяться всі багатозамочні варіанти, а також замки для внутрішніх дверей - однозапірні варіанти. Різні типи замків дозволять вам вибрати найнадійнішу модель для захисту власної квартири.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню