Висотний монтаж

Висотний монтаж
Висотний монтаж вікон

Від чого залежить сила вітру

Чим вище знаходиться квартира, тим вища сила вітру, що діє на вікна. І якщо для першого поверху вона рідко перевищує 250 Паскалів, то на верхніх поверхах сучасних багатоповерхових будинків може досягати 1500-2000 Па.

Сила вітру залежить не тільки від висоти, на якій змонтовані вікна, але і від типу місцевості. Якщо будівля знаходиться в щільно забудованому міському мікрорайоні, то сила вітру буде меншою, якщо будинок знаходиться на відкритій місцевості – сила вітру може наблизитися до екстремальних значень.

Одностулкові і багатостулкові вікна - відмінності до вітрового навантаження

Для звичайних одностулкових вікон висотність будівель не має особливого значення, оскільки їх стулка надійно армована, а рама передає виникаючі вітрові навантаження на каркас будівлі.

Якщо ж мова йде про багатостулкові вікна, то з'являється ще один елемент який вимагає посилення – стики сусідніх стулок. Для цього ми використовуємо сталеві підсилювачі різної конфігурації і товщини. Чим вище вікно і ширші сусідні секції, тим більш потужні підсилювачі необхідно використовувати. Оскільки сталь в підсилювачі є містком холоду, цей вузол необхідно ретельно утеплити.

Особливості висотного монтажу вікон

Сильний вітер висуває підвищені вимоги до якості монтажа вікон і до віконної фурнітури. Для надійної роботи вікон на верхніх поверхах ми рекомендуємо встановлювати металопластикові вікна по європейській системі з використанням спеціальної піни, паропроникних ущільнювальних стрічок зовні і пароізоляційних стрічок всередині. Застосування цієї сучасної технології дозволить зробити по-справжньому посилене вікно.

Вимоги до фурнітури для висотного монтажу

Щоб уникнути продування при сильному вітрі, необхідно збільшити кількість точок притискання стулки. Ми рекомендуємо Вам зупинити свій вибір на прихованій фурнітурі GU, тоді всі робочі частини фурнітури будуть перебувати в просторі між рамою та стулкою, а контур ущільнення стулки буде суцільним. Це не лише дозволить підвищити герметичність вікна, але також позитивно вплине на звукоізоляцію, а в сучасних умовах це важливо.

Доопрацювання вікон після установки

Якщо ви щасливий власник квартири на верхніх поверхах будівлі і ваші вікна поки ще не посилені – у нас є рішення Вашої проблеми. У більшості випадків наші фахівці зможуть підсилити навіть готову, вже змонтовану конструкцію. Для того, щоб замовити послугу посилення конструкції, потрібно звернутися в сервісну службу нашої компанії за безкоштовним телефоном 0800 210-210.

Дізнатися про особливості і замовити висотний монтаж вікон можна прямо зараз.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню