Як правильно встановити вікна

Як правильно встановити вікна

Ви плануєте купити вікна і в пошуках оптимальної пропозиції занурюєтеся у світ профілів, склопакетів, петель, ручок та інших комплектуючих - видимих і звичайних деталей вікна, які можна оцінити за вартістю та якістю. Але, як показує наша практика, чимала частина клієнтів навіть не замислюється про правильний процес встановлення придбаних вікон.

Однак термін служби конструкцій і задоволення від користування ними будуть відповідати Вашим очікуванням лише при грамотному монтажу з використанням якісних матеріалів, забезпечити який можуть далеко не всі.

        Як правильно встановити вікнаНеякісний монтаж        правильне встановлення віконЯкісній монтаж

Компанія “Вікна КОРСА” пропонує своїм клієнтам технологію встановлення вікна в проєм зі створенням спеціального захищеного монтажного шва між рамою вікна і стіною – технологія теплий монтаж.

 

 

Монтажна піна під впливом зовнішніх чинників (сонце, вітер) з часом руйнується, утворюючи отвори в монтажному шві, що є першопричиною виникнення переважної більшості проблем з вікном. Також піна має здатність вбирати в себе вологу, а при насиченні вологою вона втрачає свої теплоізоляційні властивості, сприяючи промерзанню монтажного стику взимку та утворення в подальшому плісняви та грибка на відкосах. Тому монтажну піну обов'язково потрібно захищати не тільки зсередини, а також зовні.

монтаж вікнаТеплий-монтаж

Як правильно встановити пластикові вікна у будинку?

Один з варіантів, які пропонує наша компанія – це правильне встановлення пластикового вікна у будинку з використанням ПСУЛ-стрічки (попередньо стиснутої ущільнювальної стрічки). Вона термо- та вологостійка, але при цьому дозволяє шву «дихати».

Додатково при монтажі фахівці ТМ КОРСА застосовують такі матеріали:

  • паропроникні саморозширювальні стрічки з зовнішньої сторони для захисту утеплювача від УФ випромінювання і вологи;

  • пароізоляційні самоклеючі віконні стрічки з внутрішньої сторони. Вони перешкоджають проникнення вологи як з приміщення у віконний шов, так і з вулиці.

Всі матеріали пройшли випробування і сертифіковані на відповідність вимогам державних стандартів в найавторитетніших у будівельній галузі випробувальних центрах – УкрСепро, ift Rosenheim.

Також рекомендацією для повної теплоізоляції віконного проєму від ТМ “КОРСА” є інноваційна система «Тепле підвіконня». Це ще одне чудове вирішення проблем, пов'язаних з герметизацією вікон у нижній частині.

монтаж підвіконня

Технологія, що лежить в основі «Теплого підвіконня», забезпечує оптимальне поєднання вікна зі стіною і, на відміну від традиційної технології, запобігає виникненню містків холоду в незаповнених поліуретановою піною місцях (залишаються після установки монтажних клинів).

Система «Тепле підвіконня» забезпечує підтримку внутрішнього і зовнішнього підвіконь, гарантуючи їм правильне положення щодо вікна.

Прорахувати та замовити конструкції з теплим-монтажем ви можете на нашому сайті. І пам'ятайте, вікно може бути настільки якісним, наскільки якісно воно встановлене!

Замовити замірника зараз 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.6 (15 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню